Bezpieczni w cyberprzestrzeni

By cifal,

Webinar on-line Bezpieczni w cyberprzestrzeni

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. wspólnie z NASK – Państwowym Instytutem Badawczym serdecznie zapraszają na webinar pn. „Bezpieczni w cyberprzestrzeni”.

Rzeczywistość w XXI wieku staje się coraz bardziej wirtualna. Do sieci przenosimy całe swoje życie – finanse, kontakty z urzędami, pracę, zakupy i kontakty biznesowe. A to sprawia, że również przestępczość internetowa staje się bardzo realnym zagrożeniem. Zjawisko to jest niezwykle groźne i coraz bardziej realne. Dlatego wszyscy musimy wiedzieć czym są cyberataki, jak bardzo są wyrafinowane i jak się przed nimi chronić.

Jak ustrzec się przed zagrożeniami w Internecie? Jakie incydenty są zgłaszane do CERT Polska – co nam grozi? Najczęściej występujące zagrożenia – przykłady, rozpoznanie, obrona oraz Kradzież cyfrowej tożsamości – po co przestępcom nasze dane?

Między innymi na to pytanie odpowiemy podczas spotkania, które w formule bezpłatnej przygotowaliśmy we współpracy z NASK – Państwowym Instytutem Badawczym. A jest to instytucja, która została powołana do walki z cyberprzestępstwami i dbania o poprawę bezpieczeństwa danych w sieci. Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa internetu, reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci w Polsce i koordynacja działań w tym obszarze.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29.06.2021 r. godz. 13:30-15:30 na platformie Zoom. Aby wziąć udział w bezpłatnym warsztacie, należy zarejestrować się za pośrednictwem platformy Evenea

Link do rejestracji:

Rejestracja na webinar

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 24 364 45 30 lub adres e-mail szkolenia@pppt.pl.