Bezpłatny kurs online Digital Marketingu!

By cifal,

Trwa rekrutacja do wyjątkowego bezpłatnego kursu online Digital Marketingu [link] oferowanego w ramach programu YES! – Young Entrepreneurs Succed! przez Youth Business Poland.


Rekrutacja trwa do niedzieli (14 listopada) – zapisy online pod linkiem.


Program trwa 1,5 miesiąca, rozpoczyna się już w połowie listopada, a szkolenia odbywają się w dni powszednie, on-line w godz. 9:00-15:00.
Kurs skierowany do osób między 18, a 29 rokiem życia.
Które:

– poszukują pracy w digital marketingu
– chcą podnieść swoją wiedzę i kompetencje w tym obszarze
– chcą się przebranżowić i szukają nowej wiedzy i kompetencji z zakresu digital marketingu
– są bezrobotne i chcą podnieść swoje kompetencje, żeby znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie.

Kurs Digital Marketingu oferuje:

– poznanie podstawowych zagadnień związanych z pracą w digital marketingu i zrozumienie, jak komunikować się z pracodawcami i klientami, aby pomóc im osiągać ich cele biznesowe
– zrozumienie jak można efektywnie wykorzystać narzędzia z obszarów: content marketing, SEO, e-mail marketing, AdWords, Social Media: Facebook, LinkedIn, Instagram, Social Selling.

Dla uczestników przewidziane jest 10 profesjonalnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu. Dodatkowo dla wybranych uczestników możliwość skorzystania z coachingu.

W ramach programu YES! – Young Entrepreneurs Succeed! skierowanego do chcących się rozwijać młodych ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił w rozwoju firmy [link] Youth Business Poland organizuje intensywny miesięczny kurs rozwoju przedsiębiorczości wypełniony praktyczną wiedzę potrzebną do rozwoju firmy. Dla uczestników przewidziane jest 8 profesjonalnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu.


Dodatkowo dla wybranych uczestników możliwość skorzystania z 6-miesięcznego mentoringu biznesowego, oraz coaching wspierający osoby młode w rozwoju firmy. Kolejnym bardzo istotnym elementem projektu jest też pomoc w pozyskaniu finansowania.