Światowy Tydzień Przedsiębiorczości po raz kolejny w Płocku – dołącz do nas!

By cifal,

12 edycja Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

170 krajów, tysiące bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat. Niepowtarzalna szansa na współpracę w ramach globalnej inicjatywy. Już w listopadzie kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

Każdego roku w połowie listopada organizacje, instytucje i firmy organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019 będzie odbywał się pod hasłem biznes bez barier. Podczas 12. edycji największego w Polsce wydarzenia promującego świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia chcemy docenić to, jak ważną wartością jest różnorodność w biznesie, ale również zastanowić się nad tym, jakie narzędzie mogą pomóc osobom, dla których przedsiębiorczość stanowi prawdziwe wyzwanie.

Płock ponownie włączył się w organizację wydarzeń współtworzących tę międzynarodową inicjatywę, w związku z tym zachęcamy do zgłaszania projektów i pomysłów wydarzeń, jakie mogłyby się odbyć w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2019 w naszym mieście. Globalna Marka ŚTP, którą razem udało nam się zbudować, z pewnością umocni pozytywny wizerunek oraz pomoże w promocji Państwa firmy, organizacji czy instytucji. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących współpracy zapraszamy Państwa do kontaktu (antonina.gorka@plock.eu, + 24 367 08 44) oraz zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, w których będziemy regularnie zamieszczać aktualności związane z przebiegiem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w naszym mieście.