Znajdź pomysł na start-up!

By cifal,

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking – metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google.

Google i Polski Fundusz Rozwoju zapraszają do wzięcia udziału w programie Projektanci Innowacji PFR, czyli cyklu bezpłatnych warsztatów design thinking!

Chcesz projektować innowacje tak, jak robi się to w Google?
To proste!
Zapisz się na warsztaty, odbywające się w dniach 18-19 listopada 2019 roku w Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia.

Jak to zrobić?

  • Wejdź na stronę https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-plock-18111911/
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać chętnych 😉
  • Otrzymasz od nas maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail
  • Po zakwalifikowaniu (czyli kilka dni przed terminem warsztatów) otrzymasz e-mail z informacją czy udało Ci się zakwalifikować na warsztaty
  • Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.

Na czym to polega?

Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów).
Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znajdziesz także na startup.pfr.pl

Jakie wymagania musisz spełnić?

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia – liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Projektanci Innowacji PFR to warsztaty organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.