IV Międzynarodowe Forum Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w Płocku

By cifal,

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 września i będzie wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy przyjmie formę wirtualnej konferencji.

Gośćmi i uczestnikami spotkania będą przedstawiciele samorządów, instytucji publicznych oraz partnerów prywatnych z Polski i Europy. Dzięki innowacyjnej platformie wspierającej spotkania online, uczestnicy wydarzenia wezmą udział w licznych prelekcjach, warsztatach i panelach dyskusyjnych, odwiedzą stoiska sponsorskie oraz będą mieli możliwość prowadzenia bezpośrednich wirtualnych rozmów w strefach networkingowych.

Międzynarodowe Forum PPP jest cyklicznym wydarzeniem, które gromadzi w Płocku praktyków zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego. Konferencja jest dla nich unikalną okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy w zakresie realizacji projektów PPP.

Podczas tegorocznej edycji Forum organizowany jest konkurs, którego celem jest wyróżnienie i promocja przedsięwzięć samorządowych, realizowanych w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Szczegółowe informacje na jego temat znajdą Państwo w zakładce Konkurs na stronie internetowej wydarzenia. forumppp.plock.eu