Cykl spotkań dla innowatorów i przedsiębiorców z Płocka i okolic

By cifal,

Startup Academy zaprasza na serię warsztatów dla przedsiębiorców z Płocka i okolic na temat Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji

We współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, Startup Academy organizuje serię warsztatów dla przedsiębiorców z Płocka i okolic na temat Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji oraz wyzwań, z jakimi mierzą się lokalni przedsiębiorcy.

W trakcie spotkań doświadczeni eksperci przeprowadzą warsztaty w zakresie generowania innowacji oraz oferty finansowania rozwoju, elementów, które mają kluczowe znaczenia dla rozwoju przedsiębiorstwa oraz kluczowych kompetencji przedsiębiorcy

Startup Academy od wielu lat prowadzi warsztaty oraz spotkania networkingowe dla środowiska przedsiębiorców. Zaangażowani eksperci posiadają bogate doświadczenie w pracy z innowacyjnymi rozwiązaniami i nie tylko. Każde spotkanie będzie unikalne w zakresie omawianej tematyki oraz warsztatów eksperckich. Program skonstruowany został w taki sposób, aby kontynuować tematy rozpoczęte na pierwszym spotkaniu oraz korzystać z materiałów wypracowanych wcześniej.

W trakcie spotkań wykorzystane będą różnorodne techniki warsztatowe, zaczerpnięte w dużej mierze z metodyki Design Thinking. Moderatorzy oraz eksperci będą facylitować spotkania oraz zachęcać do podjęcia dyskusji i wypracowywać nowe rozwiązania, które następnie zostaną zaproponowane Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego. W trakcie spotkań uczestnicy wykorzystają m.in następujące metody pracy:
– Burza mózgów na temat możliwych zmian i nowych instrumentów
-Tworzenie persony przedsiębiorcy, definiowanie jego problemów i wymyślanie rozwiązań
– Panel dyskusyjny

Warsztaty to niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców z subregionu płockiego, aby wpłynąć na kształt instrumentów wsparcia, jakie zaoferuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w kolejnych latach.

Spotkania poprowadzą doświadczeni praktycy. Michał Misztal, CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. Prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej – Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Z kolei, Kacper Rożyński pomaga firmom zmagać się z codziennymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi świat. Swoją przygodę biznesową rozpoczął w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, gdzie od praktykanta przeszedł drogę do samego Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego, gdzie tworzył jeden z najlepiej funkcjonujących Inkubatorów w kraju.

W trakcie spotkań, eksperci przeprowadzą warsztaty w zakresie:
1) anatomii sukcesu przedsiębiorstwa – elementów, które mają kluczowe znaczenia dla rozwoju przedsiębiorstwa – 13 września 2021 r.
2) sylwetki przedsiębiorcy sukcesu – kluczowych kompetencji przedsiębiorcy – 11 października 2021 r.

Dla wszystkich uczestników warsztatów oferujemy również darmowy dostęp do kursu on-line Startup Sprint https://eduplatform.startupacademy.pl.

Zapraszamy do rejestracji na stronie cyklu wydarzeń https://startupacademy.pl/mazowsze-lp/

Cykl spotkań został dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.